wiadomości

Wiadomości

100% identyfikacji dzięki antenom z funkcją przełączania polaryzacji

10 grudzień 2014
Anteny dalekiego zasięgu WiRa70©KRAI o charakterystyce promieniowania 700 posiadają funkcję automatycznego lub statycznego przełączania polaryzacji w czterech zakresach (RHCP, LHCP, H, V). Dzięki tej funkcji możliwe jest zwiększenie skuteczności odczytu poprzez zmniejszenie lub wyeliminowanie martwych stref wynikających z odbić i interferencji. Ma to szczególne znaczenie przy jednoczesnym odczycie dużej ilości tagów i zmetalizowanym otoczeniu. Skuteczność odczytu może zostać zwiększona nawet o 30%. 
więcej »

Zmiany w ofercie 2015 - anteny stacji bazowych i filtry

03 grudzień 2014
Uprzejmie informujemy o planach wycofania z produkcji niektórych modeli anten i akesoriów systemów antenowych. Wycofywane urządzenia będą dostępne w trybie produkcji na żadanie do końca roku 2015. Ostatnie zamówienia należy składać przed 30 września 2015.
 
Prosimy o uwzględnienie zmian w ofercie w nadchodzących projektach i składanie zamówień na wycofywane urządzenia z odpowiednim wyprzedzeniem.

więcej »

Zastosowanie technologii RFID UHF w automatycznej identyfikacji pojazdów na parkingach

02 październik 2014
Zastosowanie rozwiązań  RFID UHF w aplikacjach automatycznej identyfikacji i kontroli dostępu pojazdów na parkingach umożliwia odczyt tagów umieszczonych za szybą  pojazdów w odległości kilku metrów od anten. Kierujący pojazdem nie musi się zatrzymywać, otwierać bocznej szyby i zbliżać biletu czy karty do czytnika. Otwieranie szlabanu odbywa się automatycznie, w wygodny i szybki  sposób, przy zachowaniu wysokiej skuteczności i niezawodności.  Technologia RFID UHF umożliwia wprowadzenie nowej jakości do systemów identyfikacji i kontroli dostępu na parkingach.
więcej »

Zastosowanie systemów RFID UHF w handlu

26 wrzesień 2014
Technologia RFID UHF poprzez wykorzystanie fal radiowych z zakresu 865-868MHz umożliwia odczyt tagów w odległości od kilku centymetrów do 12 metrów (przy zastosowaniu tagów aktywnych te odległości mogą być jeszcze większe). Znaczne odległości odczytu powodują, że rozwiązania oparte na  RFID UFH oferują dużo większe możliwości zastosowań w stosunku do pozostałych technologii zdalnej identyfikacji. Dodatkowo najniższe ceny tagów sprawiają, że  technologia RFID UHF staje się coraz bardziej popularna i przy wielu wdrożeniach może służyć jako uniwersalna platforma zdalnej identyfikacji.
więcej »

Site Sharing Adapter (SSA) dla anten FlexRET

21 sierpień 2014

Urządzenie umożliwiające współdzielenie anten FlexRET przez różne stacje bazowe (lub operatorów) jest już w seryjnej produkcji.  Numer katalogowy 86010154.

więcej »

Anteny stacji bazowych ze znacznikiem RFID

30 maj 2014
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, produkowany przez Kathrein najnowszy siłownik RCU (Remote Control Unit) o symbolu 86010148V01 ma zaimplementowany czytnik RFID. Korzystanie z tej nowej funkcjonalności RCU będzie możliwe w przypadku instalacji siłownika z anteną wyposażoną w znacznik RFID (tag) przechowujący podstawowe informacje dotyczące anteny.
więcej »

UP&DOWN - piętrowa tuba 3-sektorowa

05 maj 2014
Jako wynik pracy nad ciągłym udoskonalaniem naszych produktów prezentujemy nową antenę trzy-sektorową w wersji „UP&DOWN„.
System antenowy zbudowany jest w oparciu o dwie różne, tubowe, 3-sektorowe anteny umieszczone jedna na drugiej (UP and DOWN system). Taka konfiguracja pozwala to na zwiększenie pojemności stacji i oferuje nowe możliwości dla współdzielenia obiektów.
więcej »

Przyrząd GPS do wizowania anten

31 marzec 2014
W drugim kwartele 2014 w ofercie Kathrein pojawi się nowoczesny przyrząd do wizowania anten, GPS Azimuth Adjustment Tool, typ 86010157. Urządzenie zawpenia wysoką dokładność pomiarów i jest wygodnym narzędziem do ustawiania azymutu anten na obiektach.
więcej »

Tubowe anteny ECOSITE

07 marzec 2014

Prezentujemy Państwu najnowsze rozwiązania anten ECOSITE.  Tubowa konstrukcja pozwala na instalowanie tych anten w miejscach, w których z różnych względów nie możliwe jest użycie anten panelowych.

Portfolio urządzeń z grupy ECOSITE zawiera najnowszy katalog – ECOSITE 2014 EDITION.

Pobierz (2,3 MB)

więcej »

Antena RFID dalekiego zasięgu z interfejsem KRAI

03 marzec 2014

Kathrein RFID rozszerza ofertę produków ©KRAI  o antenę dalekiego zasięgu.

Antena WIRA-30-CSB-KRAI ETSI pozwala na przełączana stref odczytu. Zintegrowana fazowana matryca antenowa może być sterowana przy zastosowaniu interfejsu ©KRAI  bezpośrednio z czytnika.

więcej »

Kathrein rewolucjonizuje bezprzewodową komunikację w budynkach

20 luty 2014
Kathrein prezentuje innowacyjne rozwiązanie wychodzące naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na transmisję danych w środowiskach wewnątrzbudynkowych. Niemiecki producent anten i elektroniki opracował nowy system Micro C-RAN, zwany K-BOW, który zostanie przedstawiony w tym miesiącu na Kongresie Mobile World w Barcelonie.
więcej »

698-6000 MHz Base Station Antennas, Filters, Combiner and Amplifiers - katalog 2014

30 styczeń 2014
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą anten, filtrów, sumatorów i wzmacniaczy  zawartą w nowym, dwuczęściowym katalogu Kathrein. Katalog można pobrać klikając poniży link.

Katalog w wersji elektronicznej można pobrać w Portalu Klienta.
więcej »
do góry ▲
Certyfikaty ISO
KATHREIN Poland ©2008
strona główna  |  o firmie  |  produkty  |  katalogi  |  wiadomości  |  kontakt  |  mapa serwisu