Produkty RFID

RFID

100% identyfikacji dzięki antenom z funkcją przełączania polaryzacji

10 grudzień 2014
Anteny dalekiego zasięgu WiRa70©KRAI o charakterystyce promieniowania 700 posiadają funkcję automatycznego lub statycznego przełączania polaryzacji w czterech zakresach (RHCP, LHCP, H, V). Dzięki tej funkcji możliwe jest zwiększenie skuteczności odczytu poprzez zmniejszenie lub wyeliminowanie martwych stref wynikających z odbić i interferencji. Ma to szczególne znaczenie przy jednoczesnym odczycie dużej ilości tagów i zmetalizowanym otoczeniu. Skuteczność odczytu może zostać zwiększona nawet o 30%. 
więcej »

Zastosowanie technologii RFID UHF w automatycznej identyfikacji pojazdów na parkingach

02 październik 2014
Zastosowanie rozwiązań  RFID UHF w aplikacjach automatycznej identyfikacji i kontroli dostępu pojazdów na parkingach umożliwia odczyt tagów umieszczonych za szybą  pojazdów w odległości kilku metrów od anten. Kierujący pojazdem nie musi się zatrzymywać, otwierać bocznej szyby i zbliżać biletu czy karty do czytnika. Otwieranie szlabanu odbywa się automatycznie, w wygodny i szybki  sposób, przy zachowaniu wysokiej skuteczności i niezawodności.  Technologia RFID UHF umożliwia wprowadzenie nowej jakości do systemów identyfikacji i kontroli dostępu na parkingach.
więcej »

Zastosowanie systemów RFID UHF w handlu

26 wrzesień 2014
Technologia RFID UHF poprzez wykorzystanie fal radiowych z zakresu 865-868MHz umożliwia odczyt tagów w odległości od kilku centymetrów do 12 metrów (przy zastosowaniu tagów aktywnych te odległości mogą być jeszcze większe). Znaczne odległości odczytu powodują, że rozwiązania oparte na  RFID UFH oferują dużo większe możliwości zastosowań w stosunku do pozostałych technologii zdalnej identyfikacji. Dodatkowo najniższe ceny tagów sprawiają, że  technologia RFID UHF staje się coraz bardziej popularna i przy wielu wdrożeniach może służyć jako uniwersalna platforma zdalnej identyfikacji.
więcej »

Antena RFID dalekiego zasięgu z interfejsem KRAI

03 marzec 2014

Kathrein RFID rozszerza ofertę produków ©KRAI  o antenę dalekiego zasięgu.

Antena WIRA-30-CSB-KRAI ETSI pozwala na przełączana stref odczytu. Zintegrowana fazowana matryca antenowa może być sterowana przy zastosowaniu interfejsu ©KRAI  bezpośrednio z czytnika.

więcej »

Nowe oprogramowanie dla czytników Kathrein RFID

05 grudzień 2013
Nowe oprogramowanie gotowe do pobrania:
  • ReaderStart software V2.51
  • Nowy firmware V2.50
  • Nowe przykłady programowania V2.50
więcej »

100% identyfikacja z rozwiązaniem Kathrein AVI RFID

28 sierpień 2013
Kathrein RFID prezentuje nowe, zaawansowane technologicznie systemy RFID dalekiego zasięgu, serie RFID ARU4/ RRU4, dla identyfikacji pojazdów.
więcej »
do góry ▲
Certyfikaty ISO
KATHREIN Poland ©2008
strona główna  |  o firmie  |  produkty  |  katalogi  |  wiadomości  |  kontakt  |  mapa serwisu