Produkty Systemy antenowe Anteny stacji bazowych Wiadomości
« powrót

Uchwyty do anteny panelowej w zestawie

04 listopad 2010

Od 1 stycznia 2011 anteny Kathrein będą dostarczane w zestawie z uchwytami.

W przeszłości anteny stacji bazowych były montowane na masztach/rurach o szerokim zakresie średnic w związku z czym do montażu potrzebne były różne typy uchwytów, które należało dobrać zależnie od wymaganego wymiaru i zamówić oddzielnie.
Z biegiem czasu budowa stacji bazowych stała się bardziej zestandaryzowana co spowodowało również używanie typowych rozmiarów rur montażowych. Okazało się, że zdecydowana większość zamawianych uchwytów to nasz standardowy typ 738546.

Zgodnie więc z oczekiwaniem wielu naszych klientów postanowiliśmy, że para standardowych uchwytów będzie dostarczana razem z anteną i umieszczana razem z nią w jednym opakowaniu.

Przykłady oznakowania anten pakowanych razem z uchwytami:

  • Typ 742 215 (antena bez uchwytów) będzie zmieniony na typ 742215V01 zawierający antenę oraz 2 szt. uchwytówi 738546
  • Jeśli jakiś typ anteny w swojej ostatniej wersji bez uchwytów posiadał już rozszerzenie V01 np. 742264V01, 
    to typ anteny z uchwytami będzie zmieniony na kolejny numer rozszerzenia - w tym przypadku typ 742264V02, zawierający antenę oraz 2 szt. uchwytów 738546.

Ponieważ nasza oferta anten jest bardzo szeroka to powyższe zmiany obejmą w pierwszej kolejności typy produkowane w bardzo dużych i średnich ilościach. W załączeniu lista 84 anten, których dotyczą zmiany począwszy od 1 stycznia 2011 r.

Prosimy aby po tej dacie zamawiać wyłącznie anteny w nowej wersji, razem z uchwytami. W okresie przejściowym może się zdarzyć, ze dostarczymy antenę w starej wersji z dołączonymi oddzielnie uchwytami.

Ceny nowych typów będą przekazane w ofercie cenowej na rok 2011. Cena za antenę z uchwytami nie przekroczy sumy cen pojedynczych komponentów, a także jesteśmy przekonani, że w większości przypadków będziemy mogli zaoferować dodatkową korzyść cenową

Prosimy o przyjęcie ze zrozumieniem, że z powodów logistycznych musimy przeprowadzić tą modyfikację produktów „z dnia na dzień” i prosimy o przekazanie tej informacji do odpowiednich komórek organizacyjnych, odpowiedzialnych za zakupy.

Lista anten, które od 1 stycznia 2011 będą dostarczane razem z uchwytami

 

« powrót
do góry ▲
Certyfikaty ISO
KATHREIN Poland ©2008
strona główna  |  o firmie  |  produkty  |  katalogi  |  wiadomości  |  kontakt  |  mapa serwisu